Bugun...


Beyoğlu Maratonu Tophane'den başlıyor
Beyoğlu Belediyesi tarafından Beyoğlu'nda ilk kez hayata geçirilecek olan "Beyoğlu Maratonu" Tophane'den başlayıp Tophane'de sonlanacak.

facebook-paylas
Tarih: 05-03-2016 22:55
Beyoğlu Maratonu Tophane'den başlıyor

15 Mayıs 2016 Pazar günü gerçekleştirilecek Beyoğlu Yarı Maratonu için kayıtlar 1 Mart 2016 tarihinde başladı.. Beyoğlu Belediyesi tarafından hayata geçirilen Beyoğlu Maratonu; Yarı Maraton, Çeyrek Maraton ve Business kategorilerinde koşulacak.

Ödüllü Maratona katılmak isteyenler online başvuru için www.beyogluyarimaratonu.org sitesini ziyaret edebilirler.

 

Parkur videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz...


BEYOĞLU YARI MARATONU PARKUR BİLGİSİ

Tophane Parkı önünden başlar, Meclis-i Mebusan Caddesi üzerinden Dolmabahçe Caddesine oradan Vodafone Arena (eski Beşiktaş İnönü Stadı) yanından Kadırgalar Caddesine yönelir.

Beşiktaş-Kağıthane Tünelinden geçilir. Sıracevizler caddesi üzerinden Kağıthane Tüneline yönelir ve tünelden geçilir.

İmrahor caddesi üzerinden Silahtarağa – Kağıthane yoluna dönülür. Miniatürk yanından Karaağaç caddesine bağlanır. Haliç Kongre Merkezi yanından geçilir, Kumbarahane caddesi üzerinden Koç Müzesi yanından Hasköy caddesine doğru ve oradan Hasköy Camii sokak üzerinden Aynalıkavak-Kasımpaşa Tüneline girer.

Turabibaba caddesi üzerinden Cezayirli Gazi Hasan Paşa parkı – İBB Kasımpaşa Sosyal Tesisleri önündeki ışıklardan dönerek Bahriye caddesine yönelir. Ahmet Emin Yalman ilköğretim okulu  önünden geçilir, Piyalepaşa Bulvarına doğru yönelir. Sıracevizler caddesi üzerinden Akar caddesi başından Beşiktaş-Kağıthane tüneline girilir.

Dolmabahçe Gazhane caddesi üzerinden tekrar Meclis-i Mebusan caddesine yönelir ve başladığı yerde son bulur.
Editör: Eyüp GüzelYORUMLAR
2 Yorum

Çetin
07-03-2016 11:14:00

eyalet savcısına katılmıyorum. heyyamcılığın anlamı yok. bu kafayla sen yoldan metrobüs bile geçmesinden rahatsız olursun.

eyalet savcısı
07-03-2016 00:00:00

niye tophane parkı başka yermi yok şişhane meydanı daha güzel digilmi daha büyük daha ferah bir meydan varken neden tophane amacınız ne

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI