Bugun...


Beyoğlu Ak Parti eğitim seferberliğine başladı
Ak Parti Beyoğlu İlçe Teşkilatında 2016 yılında haftalık olarak yaz tatiline kadar sürecek olan “Beyoğlu’nda Eğitim Seferberliği” adıyla konferanslar zincirinin ilkine bu hafta başlanıldı.

facebook-paylas
Tarih: 05-03-2016 01:13
Beyoğlu Ak Parti eğitim seferberliğine başladı

Her hafta Cuma akşamları Okçular Tekkesi’nde düzenlenecek olan Eğitim Seferberliği Konferanslar zincirinin ilki 4 Mart Cuma günü saat 19.30’da Okçular Tekkesi’nde başladı.

Beyoğlu’nda Eğitim Seferberliği adıyla başlayan konferanslar zincirinin ilk konusu “Adab-ı Muaşeret” 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde İstanbul Milletvekili Adayı olan Cemal Vanlıoğlu tarafından anlatıldı.

"2016'YI EĞİTİM ÇALIŞMALARIYLA DEĞERLENDİRECEĞİZ"

Konferanslar zincirinin açılış konuşmasını yapan ve ev sahibi olarak Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Avukat Harun Muş, katılımcılara şu değerlendirmelerde bulundu: “Programlarımızın ilkine hoşgeldiniz. 2015 yılını hep birlikte yoğun bir şekilde seçimlerle geçirdik. Arkadaşlarımızla oturup planlama yaptığımızda 2016 Stratejik Eylem Planlaması içinde seçim görünmemesinden de istifade ederek yoğun bir eğitim programıyla bu yılı değerlendirmeye karar verdik. Bugün bu eğitim halkasının ilkini gerçekleştiriyoruz ve bu program yaz tatiline kadar sürecek. Programımızı her hafta Cuma akşamı gerçekleştireceğiz. İlk konumuzu da Adab-ı Muaşeret olarak seçtik çünkü eğitim programının Adab-ı Muaşeret, eğitim programımızın alfabesini oluşturmaktadır.
Editör: Eyüp GüzelYORUMLAR

aydın
05-03-2016 02:08:00

akpartiyede bu yakışır.

hayırlı olsun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI